Založ si blog

Zachárania Tri sigmata pľundrujúce duše slovenských politikov, alebo je to nástroj oligarchov – ich spojencov?

  Keď sa pozerám z nadhľadu na politické dianie na Slovensku, tak mi to silno pripomína románový príbeh od Philipa K. Dicka Tri sigmata Palmera Eldritcha. V tomto scifi románu vesmírne sily vytvárali z človeka neľudské stvorenia, ktorých spoločným znakom boli tri sigmata, kovové zuby, kovová pravá ruka a mechanické oči. 

Zem sa na začiatku 21 storočia stáva neobývateľnou kvôli narastajúcim teplotám a ľudia sú odosielaný do mimozemských kolónii, kde sa stretávajú s podobným nehostinným prostredím. Jedinou cestou ako uniknúť aspoň na okamžik pred zúfalou realitou je je kolektívny spirituálny pôžitok navodený nelegálnou drogou Can-D. Z ďalekej hviezdnej sústavy prichádza obchodník s neodolateľnou ponukou: požutím jeho dovezenej substancie Chew-Z sa môžu stať požívači Stvoriteľmi a pánmi vlastných svetov. Román z roku 1965, ktorý bol ocenený cenou Nebula končí myšlienkou, že len spolok spasiteľov môže silou viery zachrániť zbytok ľudstva.

Kovové zuby evokujú súčasnú nenažranosť „nadľudí“ a ziskuchtivosť za drogou nazývanou EURO. Cez túto drogu si môžu dovoliť cestovanie v  neobmedzenom čase a priestore bez ohľadu na hranice a utrpenie menšiny bezdomovcov u ktorých je typickým znakom chýbajúce zuby. Pokiaľ máte vlastné zuby nezúfajte, ešte ste neni na tom najhoršie.

Kovová pravá ruka evokuje už tvrdú realitu ako sa dopracovať k droge EURO, nakoľko oproti zvieratám sa odlišujeme aj tým, že máme citlivé ruky ktorými si vieme vytvárať nástroje na uľahčenie práce pri získavaní potrvaín, ale na strane druhej sú naše ruky zodpovedné za naše správanie, podpisujeme nimi najme rôzne zmluvy a podávame si ruky pri vytváraní spolkov. Typickým znakom súčasnej doby sú spolky politikov, finančných žralokov, ktoré šikovne okrádajú svojich spoluobčanov.

Mechanické oči evokujú, že bez ich čírosti niet spravodlivosti. Typickým znakom pre súčasných politických darebákov veľkého rozmeru sú čierne nepriezračné oči. To len preto aby sme nevideli ich jastrabí zrak, ktorým chytajú svoju korisť aby ju mohli zožrať ako tiger na love. Najnebezpečnejšie sú oči darebákov, ktoré vidia spoza rohu, teda to čo radový občan nevidí. K tomu im napomáhajú cnezúrované média, najme verejnoprávna televízia, ktorá nedovolí občanom pozrieť sa za roh, za ktorým stoja darebáci s bakuľami a číhajú na nič netešiaceho občana.

Román Tri sigmata Palmera Eldritcha, končí návodom na zmenu. Nijak inak sa nedá bojovať proti tajnému dohľadu nad občanmi, proti korupcii a ignorancii zákonnosti, len silou viery spolku spasiteľov, ktorý zachránia zbytok ľudstva.

Spolok spasiteľov to bude mať ťažké, Philip K. Dick v ďalších románoch opisuje ako si darebáci vyrábajú mechanické roboty, kovové gule, mechanické klepetá a iné príšery, ktoré sa prilepia na človeka a vycicajú z neho život. Typickým znakom dnešnej doby sú naše bankové karty, ktoré nedovolia nepohodlným ľuďom  získať peniaze na živobytie lebo exekútori majú dohľad nad bankovými účtami a týmto „trikom“ vyrábajú ľudí, ktorí síce pracujú ale sú bez príjmu, akoby vedúcich za ruku do bezdomovstva. Mobilné telefóny nahrádzajú dávnych špiónov a sledovačov a internet prostredníctvom sociálnych sieti facebook a podobne doslova a do litery pochytá ten zbytok spasiteľov, ktorí by chceli zachrániť svet.

Keď všetky pasce zlyhajú, nasleduje priamy útok z vnútra prostredníctvom „krkavčích matiek“, manželiek, družiek priateliek a prostitútok. Najnovšie sa používajú a nasadzujú drahocenné osoby s poruchou osobnosti psychopatky a psychopati, proti ktorým sa bežný a neskúsený druh, družka, manžel, manželka nevedia brániť. S rešpektom voči ženám, ale tie vo Švajčiarsku dostali právo voliť  len pred krátkou dobou, preto mali Švajčiari nádej na úspech, ktorý dosiahli ale už je na úpadku.

Na okamih sa pozrieme do budúcnosti tak o sto rokov dopredu, keď sa objaví spisovateľ, ktorý popíše túto dobu ako dobu čarodejníctva kde intrigy a ženská slabosť zničila nádej na udržanie mieru vo svete. V rodinách kde muž je dominantnou silou so schopnosťou zasadiť politike spravodlivý rozmer, tajný dohľad zaútočí na jeho druhú polovicu, tak rafinovane ako keď Steven Segal vo filme Horiaca Aljaška popisoval najväščie zlo, ktoré ľudský mozog nepochopí aj keď sa ponorí na dno svojej duše. Odpoveď potvrdzuje aj realita, prečo je viac bezdomovcov mužov ako žien. Ženy súčasná oligarchia používa, lepšie povedané zneužíva na rozbitie rodiny s cieľom zraniť muža, ktorý by bol nebezpečný ak by sa spojil s inými spasiteľmi zeme. Žena je zraniteľná najme v období keď má dospievajúce deti. Tajný dohľad zariadi aby muž nemal príjem, aby sa prepadol do čísiel nezamestnaných alebo dlžníkov a potom už len krôčik k zrade manželky, ktorá neodolá ponuke, buď padne ona aj s deťmi alebo padne manžel a ona sa zachráni aj s deťmi, lebo dostane ponuku ktorá sa nedá odmietnuť – drogu menom EURO.

Preto P.K.Dick použil vo svojich románoch ako platidlo kožky, lebo tým naznačil, že jediná záchrana ľudstva je zrušiť papierové peniaze a zaviesť odplatu prácu za prácu, tým za zruší akumulácia drogy s názvom EURO alebo iný „papier“ v jedných rukách, pomocou ktorých sa cielene rozbíjajú rodiny a vyrábajú sa nešťastní ľudia. Len preto aby nenažranci sa priživovali na úkor pracujúcich ľudí, myslím tých ľudí, ktorí vytvárajú hodnoty. Proti tajnému dohľadu sa jednotlivec nedokáže ubrániť ani keby mal silu Boha, ktorý samozrejme v ľudskej podobe neexistuje.

 

Nehanbím sa za zverejnenie môjho príbehu v ktorom ma vlastná manželka zradila a ako „krkavčia matka“ obetovala svojho syna pozlátkom pokojného a slobodného života pred otcovskou láskou a výchovou. Krkavčia preto, lebo môj vlastný syn začal drogovať, stal sa gayeom a jeho život postupne skončí tragédiou, lebo ona dostala ponuku EURO výmenou za manželové bezdomovstvo.

 

Za čo, za toto: http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara

 

Tu je linka ako začala manželská vojna, ako sa nedá tomu ubrániť, nakoľko súdy, v prevažnej väčšine „spolukrkavice“ sudkyne , vyšetrovateľky a prokurátorky držia pohromade aby muža ohrozujúceho ich „mamon“ zrazili na kolená a odpratali do hrobu.

 

Ďalšie riadky zbabelci sa nemusia unúpvať čítaním, sú určené len pre „spolok spasiteľov“

Linky na súdne spory:

10C84/2008 – video http://www.youtube.com/watch?v=XBN4voqb6vA

19C181/2009 – video http://youtu.be/wzybFkXGzEc

7C33/2006 – video http://www.youtube.com/watch?v=uyPjTElH9ZQ

20C59/2008 – video http://www.youtube.com/watch?v=F1Zd3QYkB9Y

7C90/2006 – video http://www.youtube.com/watch?v=o13y0W-gt_g

 

Príčina: www.koloseo.info/lucenec

Následok príčiny: www.koloseo.info/ponuka

 

Darebáci:

Prokuratúre to neprekáža, že mne bola protizákonne spôsobená veľká krivda.

http://www.koloseo.info/listyprezidentovi/kniznica/generalnaprokuratura.pdf

Moja nádej na spravodlivosť „spľaskla“ keď po takmer trojmesačnopm skúmaní mojej sťažnosti som dostal od námestnika trestného odboru JUDr. Sufliarského (námestnik aj za čias predchádzajúceho generálneho prokurátora JUDr. Dobroslava Trnku) vyrozumenie v ktorom urobil len výpočet mojích trestných oznámení a sťažností z pohľadu štatistiky, ale k meritu veci vôbec stanovisko nezaujal a vec odložil.

http://www.koloseo.info/listyprezidentovi/kniznica/02-Upovedomenie-GP-na-staznost.pdf

 

Napísal som aj novému prezidentovi:

http://www.koloseo.info/listyprezidentovi

Do dnešného dňa neodpovedali ani jeho zamestnanci, už je Palmer Eldritch

 

Prečo:

Ako odplata aby som na syna nemal vplyv – politická objednávka

 

A takto začala rodinná vojna:

Návrh na určenie výživného pre spoločnú domácnosť – príprava na zradu svojho manžela

http://www.koloseo.info/sudy/13P190/default.htm

Trestné 1 ukradla mi syna a mna urobila bezdomovca

http://www.koloseo.info/prokuratura/010513/default.htm

Trestné 2 robila podvody na úkor rodiny

http://www.koloseo.info/prokuratura/270513/default.htm

Trestnén 3 jej sestra všetko z politických dôvodov zariadila

http://www.koloseo.info/prokuratura/orp67/default.htm

 

Takéto je naše Slovensko, hurá vivat Slovensko ale smrť FAŠIZMU

 

Ak ťa tento článok oslovil, neváhaj a pridaj sa!!!!!

Posledný list šéfredaktorovi Hlavných správ Robertovi Sopkovi

30.04.2020

Môj posledný blog – šéfredaktor hlavných správ ma vyzval aby som vymazal vyše 10 blogov, lebo si to dotknuté osoby neprajú – inak budem do 24 hodin zablokovaný – odpoveď Vážený čitateľ, neberte tento blog ako pranie špinavého prádla v rodine Molnárovcov, ale ako informáciu ako sa rafinovaným spôsobom prevádza prenasledovania Tajným dohľadom nad občanmi. Ďakujem [...]

Odkaz od Slováka žijúceho v Amerike Petra Stefana

22.03.2020

Vážený čitateľ, bol som splnomocnený k uverejneniu tohoto originálneho textu z listu Petra Stefana, ktorý nemá zriadený blog na Pravde, ale rád by, aby sa o jeho úvahe dozvedelo čo najviac Slovákov. Ja osobne nezodpovedám za obsah ale sa s ním stotožňujem. Je to aj historický odkaz pre našu novú vládu, ktorej foto som použil z Facebooku. [...]

O čom budú voľby z pohľadu avantgardy? Kiska na slobode a Mečiar vo väzení, alebo Mečiar na slobode a Kiska vo väzení! Opäť volíme menšie ZLO, tip pre nerozhodných.

28.02.2020

Posledným vzorovým príkladom boli prezidentské voľby kedy sme volili menšie zlo medzi Mečiarom a Gašparovičom. Volili sme menšie zlo Gašparoviča. Tieto emócie sa preniesli aj do terajších sobotných volieb do Národnej rady Slovenskej republiky. Dlhodobé emócie ukazujú, že voliči sa delia nielen podľa sociálnych skupín a k ním prislúchajúcich politických strán a [...]

Bielorusko, voľby

Cichanovská sa pred Lukašenkom ukryla v Litve

11.08.2020 09:00

Kandidátka bieloruskej opozície na post prezidenta Svjatlana Cichanovská je v bezpečí v Litve. Panovali obavy o jej osud.

česko požiar bohumín

Obvinený za smrť 11 ľudí v paneláku chcel spáchať samovraždu

11.08.2020 08:48

Muž obvinený v Česku z vrážd, že podľa polície založil požiar v byte v meste Bohumín, chcel podľa štátneho zástupcu spáchať samovraždu.

korčok

USA zatlieskali Slovensku za vyhostenie ruských diplomatov

11.08.2020 08:29

"USA tlieskajú krokom Slovenska na ochranu pred hrozbami, ktoré predstavujú zahraniční škodliví aktéri pre jeho nezávislosť," uviedla hovorkyňa Ortagusová.

Chicago, nepokoje, polícia

V Chicagu rabovali davy, starostka hovorí o útoku na mesto

11.08.2020 07:25

Stovky ľudí v chicagskej obchodnej štvrti Magnificent Mile a ďalších častiach mesta v noci na utorok zaútočili na obchody.

koloseo

Patríme medzi aktívnych občanov, ktorí sa zaujímajú o veci verejné a majú za cieľ presadiť ZMENU spoločenského zriadenia na priamu demokraciu na vzor Švajčiarska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 137086x
Priemerná čítanosť článkov: 3116x

Autor blogu